ІV конгрес юних посланців миру «Усім світом за мир!»

У міжнародний день миру гімназисти НВК «Потенціал» вже традиційно взяли участь у ІV конгресі юних посланців миру «Усім світом за мир!», який відбувся в Національному музеї історії України в ІІ світовій війні.

  Цього року це суспільно активні і небайдужі до проблем та завдань сьогодення  учні  8-А та 10-А класів під керівництвом класних керівників Петрової Оксани Володимирівни, Авраменко Юлії Миколаївни та керівника проекту Боднар Світлани Анатоліївни.

  До заходу готувалися завчасно, створюючи мирні композиції до завдання «Парасольках Миру», які ми описали в своїх анотаціях та представили на заході. З 40 шкіл заявлених на конгресі парасольки НВК «Потенціал» були представлені на сцені в сімці найкращих парасольок.

 Також діти готували побажання миру, які написали на різнокольорових паперових долоньках та прикріпили на дошці під гаслом «Я голосую за мир тому що…»

  В процесі конгресу діти взяли активну участь в усіх його формах: це і «Флешмоб» на плацу музею, «Парасольки миру» , «Дзвони пам’яті».

А активні учасники «Школи Миру» попереднього навчального року, які відвідували усі заняття школи, виконували всі завдання та проекти отримали сертифікати «Юного посланця миру!» Це учениці 10-А класу Попенко Аліна, Вербінець Вероніка та Хохлова Ксенія. Вітаємо дівчат з досягненнями!