Всесвітній День миру

21 вересня міжнародний День миру! День, коли люди всіх країн солідарні  в думках і мріях про безхмарне і мирне майбутнє, про припинення військових операцій та бойових дій. Але шлях до мирного майбутнього починається з дитинства, з формування моральних цінностей дитини. Тому педагогічний колектив НВК «Потенціал» приділяє велику увагу вихованню в дітях терпимості, ввічливості, милосердя через різні виховні заходи та проекти.

   І сьогодні на майданчику комплексу відбулися лінійки присвячені міжнародному Дню мира. Учні створили  «Сонце миру» з побажаннями добра і мирного майбутнього! Кожна  дитина створила своє послання, яке запустила у небо.

  На свято завітали гості. Це Голова правління Федерації Всесвітнього Миру Ільїн Михайло Вікторович, який вручив диплом «Школи Миру» активним учасникам проекту «Благодійність – це шлях до мирного майбутнього» 10-А класу Попенко Аліні, Вербінець Вероніці, Хохловій Ксенії.

 Це наші партнери - соціальний центр «Перспектива Оболонь», в особі Семикраса Олександра Васильовича, який привітав гімназистів зі святом та побажав спокою та миру на землі.

 Це воїн, який пройшов через пекло війни і не з слів знає ціну миру - командир кіборгів з позивним «Арес» Скиба Олександр Сергійович.

 Це батько учениці 3-А класу, учасник бойових дій Пономарьов Руслан Олександрович. Дякуємо гостям за їх небайдужість у вихованні молодого покоління.

 З музичним номером на лінійці виступив учень 10-А класу Василенко Олексій.

 На святі миру учні 8-А та 10-А класів представили розмальовані парасольки миру, які готували в рамках завдання  «Школи миру »готуючись до ІV  Конгресу юних посланців миру «Усім світом