Захоплива подорож 5-А класу у світ науки і техніки

 1 вересня 2017 року після святкової лінійки та класної години учні 5-А класу здійснили захопливу подорож у світ науки й техніки, осередок якого знаходиться у київському експериментаніумі.

«Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!

Це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. 

Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен  може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. 

експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія та відділ – «Таємниці води».   Також у музеї  багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати.

«Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в музеї «Експериментаніум». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з’являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів.

П'ятикласники стали учасниками неймовірного реактив-шоу, під час якого мали можливість самостійно експериментувати з різними хімічними речовинами, спостерігати за хімічними реакціями, здобули перші знання й отримали незабутні враження.

          Екскурсія активізувала пізнавальну діяльність учнів, пробудила інтерес до науки. Діти висловили бажання неодмінно відвідати цей заклад ще раз!