День знань в 6-А класі «Я - громадянин України - європейської країни»

Перший день навчання діти розпочали у своєму рідному 6-А класі. Було видно, наскільки вони щасливі знову побачити один одного та зустрітися з улюбленим класним керівником.

Вже з оформлення класної кімнати та розташування парт було зрозуміло, що всіх нас чекає незвичайний урок – інтелектуальні ігри.

Перший урок Любов Іванівна підготувала не тільки цікавим інформаційно, але і залучила всіх дітей та присутніх батьків до участі в історичному лото, вікторині, присвяченій Україні та державам Європейського союзу.

Знання про нашу країну перевірили у формі бліц – турніру «Моя Україна». Досить динамічною була гра «Вірю – не вірю». Діти із задоволенням виконували завдання та намагались здобути перемогу у конкурсах. Одночасно і мами, які були присутні на Дні знань, почали активно шукати відповіді на поставлені запитання. Урок промайнув так швидко і захоплююче, що хотілось ще продовження…

Родзинкою нашого свята був флешмоб на тему: «Крок до зірок», який ми провели на подвір’ї нашої гімназії. На промінчиках зірочок діти написали свої мрії, плани, завдання на новий навчальний рік. Адже для успішного розвитку України на шляху до Євросоюзу та її процвітання дітям необхідно сумлінно навчатися та любити свою країну. Знати і та поважати історико-культурні особливості європейських держав.

Для того, щоб наша країна стала ближчою до Європи, молоде покоління українців повинне мати європейську свідомість, європейське мислення та знати історію власної держави. Тому продовженням нашого свята була екскурсія до Національного музею історії України.

Ми провели дуже насичений, активний День знань і отримали заряд бадьорості та мотивацію до навчання.