Лінійка пам`яті «Збережемо пам`ять про подвиг»

Пам’ять живих – це продовження життя тих,

хто переступив поріг вічності…

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають ветерани, з воєнних пісень, вона не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці історії нашої країни.

Пам’ять… Вона втілюється не тільки в бронзі, мармурі, граніті, вона живе у душах людей. Пам’ять про героїв живе у наших серцях.

5 травня в НВК «Потенціал» відбулась урочиста лінійка пам’яті «Збережемо пам`ять про подвиг» на подвір’ї гімназії. На заході були присутні ветеран Великої Вітчизняної війни Федоров Валентин Васильович; випускник нашої гімназії старший кулеметник батальйону Кульчицького, голова філії Оболонського району м. Києва Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій Шиян Андрій разом з побратимами; батько випускника нашої гімназії, який загинув на Сході нашої країни Дурмасенко Олег Леонідович, Ветеранська організація Оболонського  району, директор соціального центру «Перспектива-Оболонь» Семикрас Олександр.

Педагогічний, учнівський та батьківський колектив від щирого серця дякує всім хто зберігає пам'ять про подвиг, хто захищає мир на нашій землі.

Після урочистої лінійки гімназійне подвір`я перетворилося на справжнє диво… кольорової крейди – «Мир у дитячих долонях».

Честь і шана живим!

Вічна слава загиблим!

Хай не згасає пам’ять про героїв!

Вогонь пам`яті вищий за усі обеліски, бо то – вогонь Серця.

Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Ця пам'ять робить нас сильнішими.

Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.