Екологічний проект «Алея миру»

  Учні НВК «Потенціал» дуже стурбовані загальнополітичною ситуацією, яка склалася в нашій країні. Вони вважають, що проблеми окупованих територій треба вирішувати мирним шляхом, бо під час військових дій найбільше страждає мирне населення, особливо діти. Учні розуміють, що основним шляхом вирішення конфліктів повинен бути діалог. Але не діалог зброї,  а діалог слова. Щоб навчитися мистецтву вирішення конфліктів мирним шляхом, діти гімназії вже традиційно відвідують семінари та тренінги в «Школі миру»  при міжнародній громадській організації «Федерація всесвітнього миру», які проводяться на базі Київського міського будинку учителя, та Національного музею історії України в Другій світовій війні.                                                                                                       

  В цьому навчальному році в рамках навчання в «Школі миру» був проведений екологічний проект: «Алея миру». Метою проекту стало: звернути увагу до проблеми мирного існування людей на території окупованої Україні, через висадку дерев «Алеї миру» на кошти зібрані дітьми в процесі збору макулатури в школах.

  Першим етапом проекту було розповсюдження інформації про вичерпність ресурсів планети та збільшення кількості паперово-целюлозних відходів. Постає необхідність здачі непотрібного паперу, формування культури здачі макулатури серед дітей. Діти і батьки гімназії не залишилися байдужими та назбирали близько 959 кг. макулатури. Дякуємо дітям і батькам! Найбільш активними учасниками  стали учні 5-Б класу (174кг.), учні 1-Б класу (113,3 кг.), учні 1-А класу(111,5 кг.). Представники школи миру в гімназії, учні 9-А класу  контролювали процес здачі макулатури та робили підрахунок. 

Другим етапом стала висадка дерев горобини плакучої на території Національного музею історії України в Другій світовій війні. Перед цим в музеї для дітей була проведена цікава лекція  про історію німецьких таборів часів Другої світової війни.  Учні різних навчальних закладів об’єдналися ідеєю збереження миру в Україні.