Профорієнтація– це важливо!!!

Профорієнтаційний урок для учнів НВК «Потенціал» провели викладачі Національного університету харчових технологій.

НВК «Потенціал» вже 12 років співпрацює з надзвичайно цікавим навчальним закладом. Випускники гімназії щорічно стають студентами НУХТу та здобуваюсь славу потужної еліти студентського корпусу.

Національний університет харчових технологій – навчально-науковий комплекс, знаний і глибоко шанований не лише в Україні, але й далеко за її межами. Це єдиний в Україні вищий технічний заклад освіти, у якому здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів – від «молодшого спеціаліста» до «магістра» – для високотехнологічних галузей економіки.

Історія цього університету – частина історії країни. Вона бере початок у 1884 році, коли при Смілянському рафінадному заводі були відкриті технічні класи – перший в історії Російської імперії технічний навчальний заклад для підготовки техніків-хіміків і майстрів цукрового виробництва. Вони стали базою для заснування у Києві інституту цукрової промисловості. Він неодноразово змінював назву: Київський інститут цукрової промисловості і Київський інститут технології цукру (1930), Київський хіміко-технологічний інститут харчової промисловості (1933), Київський технологічний інститут харчової промисловості ім. А.І. Мікояна (1935), Український державний університет харчових технологій (1993), Національний університет харчових технологій (2002).

Незмінним залишалося лише прагнення колективу на будь-якому етапі історичного розвитку держави готувати спеціалістів найвищого ґатунку, виховувати самовідданих, наполегливих, творчих особистостей, вкладати все своє вміння, всі знання, усю душу у гармонійний розвиток своїх вихованців.

Дякуємо тобі, НУХТ за плідну співпрацю і підготовку висококваліфікованих спеціалістів!

Ми пишаємося нашою багаторічною дружбою!