НВК «Потенціал» святкує День Незалежності Греції

В Греції є все! Греція - батьківщина олімпійських змагань, а про волелюбність греків ходять легенди. Вони вміють цінувати життя і поважають традиції.

Своє національне свято, День Незалежності, греки святкують 25 березня.

Відзначаючи День Незалежності, Греція шанує героїчне минуле, кличе до вільного, щасливого майбутнього. 

У День Незалежності, інакше званий Днем національного відродження, по всій країні проходять ходи і святкові урочистості, концерти і виставки. 

Мелодійні грецькі співи лунали 22 березня у Києві.

За ініціативи, за фінансової та організаційної підтримки Голови благодійної організації "Фонд Бумбураса" Пантелеймона Васильовича Бумбураса, силами учнів і викладачів трьох київських шкіл, в яких вивчається новогрецька мова (школа № 94 "Еллада", НВК "Потенціал", школа №139 з поглибленим вивченням математики ) був представлений великий концерт на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Запрошені гості – батьки учнів, представники Посольства Грецької республіки в Україні, члени грецьких товариств Києва, члени депутатського корпуса. Протягом двох годин в залі звучали вірші, пісні новогрецькою мовою. Танцювальні колективи трьох шкіл виконували грецькі танці. На завершення концерту всі 200 учасників великого дійства і весь зал виконали Національні гімни Греції та України.

Так в Україні стартувало святкування Дня Незалежності Греції.