Українське мистецтво після Майдану

Майдан…  Сотні тисяч людей стояли на Майдані протягом 3 місяців холодної зими, заради незалежності і свободи. За вільну людину у вільній країні. Україна запропонувала новий рівень свідомості, гідності і боротьби. Після Майдану багато чого змінилося в людях, в серцях, в поглядах. А значить, змінилося й мистецтво.

А от як саме змінилося мистецтво, що зараз відбувається у креативному творчому просторі – про все це й розповідав Геннадій Гутгарц, який завітав 20 лютого 2017 року до гімназії «Потенціал»  із своїм просвітницьким проектом  «Українське мистецтво після Майдану».

Учні 7 - 9 класів мали змогу побачити унікальні мистецькі проекти: принти на одязі від відомих українських дизайнерів, графіті на стінах, шедеври арт-терапії для воїнів АТО, флешмоби «Повертайся живим», акції на підтримку воїнів. Програма  лекції була побудована на матеріалі зустрічей з митцями, які провів Геннадій Гутгарц в Українському кризовому медіацентрі. Сучасні українські митці закликають не залишатися осторонь від суспільних проблем, відвідують поранених бійців у лікарнях, допомагають нашим бійцям в зоні АТО..

Пам`ятаємо , щоб ніколи не забути!