Смачна екскурсія на хлібозавод «Кулиничі»

Нещодавно учні 5-А класу побували на захоплюючій екскурсії на хлібозаводі «Кулиничі», який знаходиться в Васильківському районі Київської області.

Торгова марка «Кулиничі» з'явилася на ринку східної України в 1995 році. В кінці 2011 року для виконання програми забезпечення продовольчої безпеки України було прийнято рішення про будівництво єдиного в Україні роботизованого хлібопекарського комплексу. У жовтні 2012 року відбулося урочисте відкриття "Київського обласного хлібопекарського комплексу", який став 10-м побудованим в компанії. Загальна його потужність становить 250 тонн хлібобулочних виробів на добу. Головними особливостями є повний автоматизований цикл виробництва хлібобулочних виробів, логістичний центр, оснащений спеціалізованим транспортом по доставці борошна, сировини і готової продукції, власна система реалізації через фірмову мережу булочних- кондитерських.

На заводі діти побачили процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки готової продукції.

Екскурсія складалась з двох частин: 1 частина  на виробництві, дет діти дізналися як народжується хліб. Все автоматизовано, тісто замішують машини, після чого воно відпочиває в "гамачках", відвідує сауну, підростає і ось з печі виходять хрусткі, свіжі батони! 2 частина: майстер-клас з приготування рогаликів. Діти побували в ролі маленьких пекарів, переглянули захоплюючий фільм про народження хліба. Далі на нас чекало приємне чаювання зі свіженькими рогаликами, виробленими дітьми власноруч. По закінченню екскурсії нам вручили смачні подарунки.

Відгуки дітей про екскурсію:

Андросова Катерина: «Мені найбільше сподобався майстер-клас з ліплення рогаликів, а ще нам показали цікавий мультик про «Планшетика»

Отдатчиков Максим: «Мене найбільше вразила автоматизація виробництва, особливо випікання хліба. Дуже цікавим є те, що його поливають водичкою, щоб з’явилася хрумка скоринка»

Циганок Дмитро: «А мене здивував процес переміщування хліба, що вже випікся, до кулера, де він охолоджується, а потім упаковується»

Лишаленко Евгеній: «На заводі ідеальна чистота, всі працівники ходять в халатах та рукавичках. Навіть ми одягли в одноразові шапочки та бахіли»

Ніколаєв Артьом: «Я дізнався про те, що цей комбінат є найбільшим в Україні і одним з найбільших в Європі. На заводі я ознайомився з процесом випікання хліба, власноруч спік тістечка, посмакував його з чаєм, а ще отримав подарунок. Враження від цієї екскурсії в мене залишаться надовго»

Біланчук Михайло: «Екскурсія була пізнавальною, захоплюючою та смачною. Мені дуже сподобалось!»