Екскурсі гімназистів на завод «Coca-Cola»

5-А клас  відвідав завод «Coca-Cola». Відома у всьому світі торгова марка відкрила секрети свого виробництва, провівши екскурсію для наших дітей. Музей фабрики зацікавив різноманітними фотографіями засновників бренду, стилізованим залом, в якому проводяться досліди, маленьким яскравим кінотеатром, де показують фільм про компанію, виставкою експонатів з перших акційних пропозицій «Coca-Cola», неймовірною кількості чарівних подарункових ведмедиків, які щороку роблять новорічні свята такими дивовижними та чарівними, зібранням усієї серії пляшечок «Coca-Cola» з перших часів заснування компанії, та зібранням колекційних стилізованих картин, що надійно увійшли в сучасне життя як відображення  ритму, свободи, активності,  та різноманітності  поглядів сучасного покоління. Але ж, звичайно, прототип новорічної рекламної кампанії – машина з сяючими гірляндами, що наспівує: «Свято наближається, свято наближається…» мала найбільшу увагу від наших дітей.

Діти одягнулися у білі халати, шапочки та бахіли з метою дотримання правил техніки безпеки на виробництві і поетапно відвідали усі відділи заводу, де побачили весь процес виробництва: від змішування початкових інгредієнтів до кінцевої фази упакування та складання готової продукції на складі перед відправкою до пунктів реалізації.

Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною. Діти зацікавившись успішним брендом, побачили весь процес економічного становлення продукції: від розробки, фізичної реалізації до яскравого просування бренду, що, сподіваємось, було добрим уроком з економіки.