Зоряні Малята 1-А, 1-Б та 2-А класів

    На вихідних  учні 1-А, 1-Б та  та 2-А класу прийняли участь у Всеукраїнському дитячому фестивалі-конкурсі «Зоряні Малята». Об'єднання зусиль сім'ї та навчального закладу  у питаннях виховання естетичного та творчо розвиненої дитини дало свої перші паростки.

    З вересня учні відвідують два рази на тиждень урок хореографії  у танцювальному клубі «Модус-Ніка». Завдяки талантам та наполегливості дітей, а також  праці невтомних хореографів Толстової Вікторії Миколаївни та Лапань Оксани Вікторівни наші діти змогли показати свою майстерність та засяяти за зірковому олімпі.

    Даний конкурс приніс не лише естетичне задоволення, а  й змусив усі серця битися  в унісон, схвильовано спостерігаючи за першими зоряними кроками  дітей. Такі маленькі, але  в той же час такі сміливі такі наполегливі, вони подолали усі перешкоди та змогли подарувати усім чудове дійство. Перший конкурс  в житті наших маленьких гімназистів запам’ятається на все життя. Як же ми всі пишалися та водночас хвилювалися, коли почули: “Виступає гімназія «Потенціал». Не можливо було відвести погляд, адже хотілось вловити кожний рух, кожну посмішку.

    І звичайно, старання дітей принесли свої перші плоди-шалені оплески та захват усіх, а самі учасники отримали свої заслужені призи: подарункові талони на каток, ролердром і машинки, гарні парасольки та багато іншого, що підбадьорило дітей та дало змогу зрозуміти, що гарна праця та старання завжди винагороджується. Діти разом з батьками мали можливість після конкурсу гарно відпочити.

    Свою вдячність хочемо висловити Кухтіній Вероніці Анатоліївні - керівнику Народного художнього колективу театру танцю «Модус-Ніка» за її працю та творче натхнення, а також вчителям 1-А, 1-Б та 2-А класів за їх підтримку та участь у даному дійстві.

    І хоча це перша спроба, але точно не остання!