Уроки з ПДР від старшокласників – це цікаво!

В гімназії «Потенціал» була проведена серія уроків «Безпека дорожнього руху – безпека життя», яку підготували та провели учні 9-11 класів для учнів 1-6 класів.

Гімназія – це єдина родина, де піклування про наймолодших – головне завдання дорослих.

На інтерактивних заняттях діти розвивали вміння і навички свідомого дотримання правил дорожнього руху для уникнення травматизму і нещасних випадків.

Із захопленням діти сприймали цікаву інформацію, розгадували ребуси, відповідали на питання вікторин, були учасниками різних конкурсів, обговорювали нестандартні ситуації на дорогах.

Потрібно виявляти повагу до встановлених правил, знати їх і виконувати, оскільки від уміння дотримуватись їх залежить життя людини.

«Безпека на дорозі  –  безпека життя»   –   так лунала тема від  учнів 10 – го класу, які завітали до учнів 4-А класу. Обговорюючи з дітьми основні правила дорожнього руху, старшокласники відчули себе в ролі вчителів: вільно говорили на задану тему, ділилися власним досвідом. Діти уважно слухали і активно брали участь у обговоренні проблемних ситуацій. На завершення уроку дітей чекали заохочувальні сюрпризи.