Музей - це цікаво!

       Учні 9-А класу відвідали музей української діаспори, який було засновано в 1999 році у реконструйованій садибі XVIII століття. Відомі українці зібралися під одним дахом цього музею. Серж Лифар, Володимир Горовиць, Олександр Кошиць, Микола Кричевський, Людмила Морозова, Петро Капшученко та багато іншихвидатних особистостей.

      Завітавши до музею,діти дізналися про перших українських переселенців. Екскурсовод розказала про житевий та творчий шлях відомих поетів, письменників, теаральних діячів, художників, які свого часу були пов`язаніз з Києвом. Гімназисти ознайомилися з творчістю багатьох відомих українських емігрантів. Олекса Булавицький-український художник-емігрант, який своїм дарунком започаткував колекцію музею. Родина Кричевських подарувала світові цілу плеяду видатних митців, які в роки Другої світової війни були змушені покинути Україну. Серж Лифар-всесвітньовідомий український та французький танцівник, хореограф і балетмейстер. Володимир Горовиць- український та американський піаніст-віртуоз.

       Ці особистості відомі усьому світові. А чи знаємо ми достатньо про них? Саме таки музеї дають можливість дізнатися про життевий та творчий шлях цих митців.