Знай історію свого міста

      27 жовтня Управлінням освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  з метою активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді з вивчення і збереження історії міста, виховання національної гідності та почуття патріотизму, формування активної життєвої позиції та відповідального ставлення до майбутньої долі міста було проведено XVІІІ районний конкурс на знання історико-культурної спадщини м. Києва «Києвознавець».

      Вже традиційною для гімназистів стала участь у конкурсі «Києвознавець». Команда складалася з учнів 9-А класу Васильєва Євгена, Попенко Аліни, Пруса Владислава та Хохлової Ксенії, які залюбки ділилися досвідом з молодшими учасниками учнем 7-Б класу Боханом Вадимом та учнями 6-А класу Кохановською Анною та Прокопенком Олександром. Діти досліджували період заснування Києва та Княжої доби (800 - 1340 рр.), вивчали господарство та культуру міста, пам’ятки скульптури та архітектури, присвячених засновникам Києва та Княжої доби.

      В ході гри учасники  виконували тестові завдання, визначали персоналії за підказками, розгадували кросворд,  виконували фотозавдання на знання архітектури та скульптури рідного міста. Участь у конкурсі дала можливість розкрити творчий потенціал, науково-дослідницькі здібності учнів, які дадуть поштовх до нових звершень.