Справжнє Свято Гарбуза або Хелловін по-українськи!

В гімназії «Потенціал» 28 жовтня влаштували справжнє «гарбузове дійство» - свято Гарбуза!  Це наша українська відповідь Хелловіну.

Тут нікого не лякали, а скоріше – розважали.  В холі гімназії можна було побачити й пишних господарів городу пана Гарбуза та його господиню й гарбузяні витвори мистецтва.

Кажуть, гарбуз – стародавній український символ. Атрибутика та прикраси з нього  з’явилася у нашій традиції задовго до закордонного свята.

Свято Гарбуза – не страшне, а веселе дійство. Історики розповідають, що кілька століть тому саме так, розвагами,  задобрювали казкових створінь та різноманітних духів для того, щоб наступний урожай був ще кращим!

Гімназія перетворилося на виставкову залу, заповнену загадковими «обличчями» в мерехтінні свічок в прорізах «очей» та «посмішок».

Журі, у складі учениці 11-А класу Карачій Аліси, учениці 11-А класу  Ковлевої Анни, вчительки української мови Вовк Н.В., вчительки інформатики Солоденко К.С., вчителя фізичного виховання Сопронюка Я.А. та педагога-організатора Кієнко С.В., оцінили роботи всіх учасників виставки-конкурсу і обрали переможців в різних номінаціях.

Діти та дорослі висловили побажання й надалі традиційно влаштовувати свято Гарбуза щороку.