День дублера до Дня Вчителя

Вчитель… Скільки тепла та розуміння в цьому слові. Скільки доброти та віри потребує ця професія…

30 вересня в гімназії «Потенціал» відбувся День самоврядування з приводу Дня вчителя, на якому всі одинадцятикласники мали можливість один день побути в ролі педагогів та адміністрації школи. Для всіх нас це був дуже складний та напружений день, але водночас і цікавий. Всі учні активно проявляли свою відповідальність: адміністрація контролювала навчальний процес, якщо треба було-допомагала вчителям, вирішувала важливі питання. Зі свого боку вчителі-дублери прагнули донести до своїх учнів потрібний матеріал та просто бажали попрацювати з дітками. Адже ми самі колись були на місці цих дітлахів і розумними, зацікавленими очима дивилися на майбутніх випускників. Цей день ми запам’ятаємо на весь рік. Працюючи в режимі «нон-стоп» з восьмої години ранку ми зрозуміли, що професія вчителя потребує неймовірного терпіння, але повірте – воно того варте. Скільки зусиль треба прикладати, щоб виховати справжню Людину. Шановні вчителі, низький уклін Вам за Ваші старання. Ви – наша велика сім’я, яка підтримує нас в тяжкі моменти, і надихає творити і просто жити.

Дума Олександра, учениця 11-А класу

 

Відгук про проведення уроків у День Вчителя

На День вчителя я працював замість викладача математики Пономаренко Валентини Миколаївни. Довелося вести заняття в 5, 8 і 9-их  класах. Чесно кажучи, спочатку я дуже хвилювався: ще вчора я сам сидів за цими партами, а сьогодні я повинен вже сам перевіряти домашні завдання, викликати до дошки учнів, виставляти оцінки.

В цей день я переконався, яка ж складна професія вчителя, але в той же час цікава! Кожен учень потребує індивідувальго підходу. Наші вчителі вкладають в нас всю свою любов, неначе складаючи наші знання по частинкам.

Я би хотів попросити всіх учнів шанувати працю вчителів, а вчителів – не губити своє натхнення і життєлюбність!

Плескачевський Михайло, учень  11-Б класу