Прояв милосердя

Благодійний ярмарок - це щось сердечне і позитивне, а благодійний ярмарок у школі - це просто суцільне море тепла і щирості від дітей та батьків, це подих душі та серця для створення чогось щирого та позитивного. Це саме те світле майбутнє, що створюємо ми сьогодні , вселяючи загальнолюдські цінності у душі наших дітей.

Діти та батьки 5-А класу сердечно підтримали проведення благодійного ярмарку, який відбувся в гімназії «Потенціал» 13 жовтня.

Готувалися дуже відповідально: малювали стіннівки, розробляли стилізовані  цінники, емблеми «вісників миру». Діти разом з батьками пекли випічку, вишивали, виготовляли сувеніри.

На благодійну ярмарку приходили сім’ями, запрошували друзів, приводили молодших дітей. Усі разом зібрали 2245,00 гривень на лікування та реабілітацію Романа Максимця - солдата батальйону «Донбас-Україна». Можливо, це не так багато, але це та крапля у морі людської любові ,тепла та вдячності нашим захисникам, яку подарував 5-А клас. Такими благодійними заходами наша гімназія виховує в дітей  милосердя та взаємодопомогу, почуття патріотизму та високу загальнолюдську свідомість.

Батьки та учні 5-А класу