Святкування Всесвітнього Дня туризму в НУХТі учнями 9-А класу

27 вересня відзначається  Всесвітній день туризму. У рамках співпраці гімназіі з Національним університетом харчових технологій учнів 9-А класу було запрошено на свято туризму. Цікавим є той факт, що зустрічав і знайомив із життям студентів колишній учень гімназії Заноздрій Денис. Гімнзисти мали змогу познайомитися з доцентом, кандидатом фізико-математичних наук Романенко Вікторією Миколаївною. Яка розказала про особливості навчання на факультеті автоматизації і комп`ютерних систем. Цікавою і насиченою була екскурсія для дітей аудиторіями університету. Вражаючою була зустріч на кафедрі вищої математики з професором, доктором фізико-математичних наук Мартиненком Михайлом Антоновичем.

    У програмі святкування було чимало ігор, забав, індивідуальних конкурсів. Усі охочі мали змогу активно відпочити та показати свою фізичну форму. Не залишилися поза увагою і творчі особистості, зокрема Василенко Олексій брав участь у конкурсі туристичної пісні.Чим приємно здивував студентську молодь та викладачів.

    Теплий  осінній день, напружена боротьба, спілкування в колі друзів, смачний туристичний куліш, запашний трав`яний чай, пісні під гітару - таким запам`ятається цей день туризму гімназистам.