Екскурсія-квест по Києву учнів 5-А

Коли у подорож по місту

Зібрався весь 5-А клас

Знайомі нам місця з дитинства

Змінилися неначе враз.

 

27 вересня, коли відзначають День Всесвітнього туризму, учні 5-А класу разом зі своїм класним керівником Жилюк Любов Іванівною та батьківським комітетом відправились на оглядову екскурсію по Києву. Екскурсія проходила у вигляді квесту.

Пошуки скарбів ми почали з Європейської площі, прогулялися  по Хрещатику, Майдану Незалежності, де дізналися про історію Києва та його охоронця Архангела Михаїла. Побували на Михайлівській та Софіївській  площах, далі поїхали до Золотих Воріт, де відвідали музей і подивились фільм про історію будівництва та їх реконструкцію. Найбільше нас  вразило каміння, яке збереглося у незруйнованих з того часу стінах. Ми наче доторкнутися своїми руками до історії. Цікавою була легенда про кота Пантагрюеля, якому встановили пам’ятник біля Золотих воріт. Екскурсовод розповіла про те, якщо тричі обійти навколо нього  по руху годинникової стрілки, подивитися котику у вічі та загадати бажання – то воно збудеться. Саме так ми і зробили. Хочеться вірити, що усі наші найзаповітніші бажання збудуться!

Далі екскурсія-квест привела нас на Пейзажну Алею, що на Андріївському узвозі. Чеширський кіт, послання від якого ми знайшли, підказав нам де шукати скриньку зі скарбом.  Ми  знайшли  її у мордочці одного з котів, що викладені мозаїкою на стінах Пейзажної Алеї.

У нас вийшла пізнавальна та цікава подорож !!!