11-ті класи гімназії «Потенціал» піднялись на Говерлу

     За вересневі вихідні 11-ті класи гімназії «Потенціал» встигли подолати екстремальну тропу підйому на г. Говерлу.

Дорога була тривалою, але вражаючою. Одинадцятикласники гімназії проявили відповідальність, згуртованість та щедрість. Сам підйом на найвищу гору України Говерлу був неймовірно важким, адже ми подолали 25 км лісу, гірських схилів та слизької дороги. Найважчими виявились останні 750 метрів через несприятливі погодні умови: туман, холодний вітер, слизьке каміння та сніг. Проте, здолавши всі перешкоди, розумієш, що всі зусилля не були марними. Ця поїздка дала нам віру у свої сили та враження на все життя.

     І етап передбачав подолання 500 метрів по вологій глині під кутом 70 градусів. Він був одним з найскладніших через постійні падіння та високу температуру.

     ІІ етап починався з пологої дороги у лісі. Він був найдовшим.

     На ІІІ етапі ми долали високі урвища та «живе» каміння. Це був найскладніший рівень, бо потім через туман ми втратили з поля зору вершину. Не було видно нічого і нікого в радіусі 20 метрів. Чесно кажучи, хотілося здатись та повернутись додому, але після того, як нарешті ми побачили прапор України, котрий майорів на самій вершині, ми почали бігти не зважаючи на буревій та сніг.

Учениці 11-А класу Ковлева Анна та 11-Б класу Гаспарова Яна

 

Персональні враження одинадцятикласників:

 

Дума Олександра: «Це були мої найкращі вихідні. Подорож була складною, але це була моя маленька мрія – підкорити найвищу гору України»

Куксій Андрій: «Я щось ще можу в цьому житті»

Глущенко Костянтин: «Все було дуже круто»

Маврін Владислав: «Було цікаво, враження найяскравіші»

Поливач Владислав: «Я забрався на найвищу гору України»

Кошель Марія: «Мені сподобалась подорож, бо я підкорила найвищу гору України, хоча це було не легко»

Карачій Аліса: «Мені дуже сподобалось, мені було важко, але мені допомогали і я дійшла до самої вершини. Надалі я хочу продовжувати підкорювати вершини, бо коли ти підіймаєшся на самий верх – отримуєш неймовірний спектор емоцій»

Несокродєва Валерія: «Я отримала незабутні враження і досвід від підкорення Говерли. Дуже рада, що мала можливість здійсніти таку подорож.

Блощаневич Богдан: Мені сподобались краєвиди, які відкриваються з Говерли»

Московченко Ігор: «Не дивлячись на всі складності, мені дуже сподобалось, адже з такою компанією будь-які труднощі не страшні»

Курганська Алла: «Це була найваща подорож у моєму житті, але вона була того варта»

Савченко Владислав: «Було дуже боляче і холодно, але ми молодці – ми це змогли»