Миротворці ІІІ міжнародного конгресу юних посланців миру «Усім світом за мир!»

    З метою формування культури миру серед молоді, учні гімназії "Потенціал" долучитися до участі у міжнародному освітньому проекті "Школа миру." Протягом року учні 10-А та 11-А класу, Карачій Аліса та Дума Олександра відвідували заняття "Школи миру", тренінги, семінари, організовували миротворчі заходи. На останньому занятті учениці успішно захистили свою проектну роботу "Мир у дитячих долонях". Ця робота була представлена на ІІІ конгресі юних посланців миру "Усім світом за мир", який проходив в міжнародний день миру, 21 вересня, у музеї "Україна у ІІ світовій війні".

     За активну  миротворчу діяльність учениці 11-А класу Карачій Аліса і Дума Олександра отримали сертифікати "Юний посланець миру", керівник проекту Боднар Світлана  Анатоліївна отримала диплом міжнародного волонтерського конкурсу "Служіння заради миру", а гімназія " Потенціал" міжнародний сертифікат учасника громадського руху "Діти посли миру".
    На конгресі,  діти 9-А класу, Хохлова Ксенія та Лесун  Владислав, прийняли участь в акції "Парасолька миру". Всім учасникам конгресу була представлена "Скатертина миру", яку школи-учасниці готували заздалегідь. 
      Естафету миротворчої діяльності  одинадцятикласники передали учням 9-А класу, які в майбутньому будуть представляти гімназію в цьому освітньому проекті.