Очима дитини про бюджет країни

Чергове заняття правознавчого гуртка «Діалог» відбулося за участю Тетяни Вікторівни Потопальської,  спеціаліста в галузі державної податкової політики, члена загальногімназійного батьківського комітету,  мами учня десятикласника Цимбалюка Юрія .

Заняття було присвячене діяльності Державної фіскальної служби в сфері податкової політики, питанням бюджету країни, політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску . Учнів цікавили питання щодо механізму оподаткування, його  ролі і значення в житті пересічного громадянина, суспільства і держави, ефективності функціонування податків, особливостей  оподаткування в Україні, обов’язку кожного сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Доступно і професійно Тетяна Вікторівна ознайомила гуртківців, майбутніх спеціалістів з права, з особливостями роботи фахівця податкової справи, відповіла на всі хвилюючі запитання учнів.

Безперечно,сьогоднішні школярі – наші майбутні платники податків, які повинні орієнтуватися у податковому законодавстві, а здобуті знання допоможуть у дорослому житті використовувати свої права та виконувати свої обов’язки  свідомих громадян зі сплати податків, дбати про економічне процвітання своєї країни, мати високий рівень податкової культури та свідомості.