М-18: вибори для дітей і молоді!

Потенціал – гімназія Оболоні,

Тримаєм тепле сонце ми на долонях…

Вічне тепло, порозуміння і згода –

Наша угода!

 

17 жовтня наша гімназія виступила в новому статусі – виборчої дільниці в рамках Проекту «М18: вибори для дітей і молоді»

Проект «М18: вибори для дітей і молоді» розпочався в Україні як складова міжнародної програми громадянського виховання і політичної освіти для дітей і молоді Under 18 (U18).

 «М18» - діти та молодь, молодші вісімнадцяти років.

- Я відчуваю гордість за те що це все відбувається у рідній гімназії. Для мене це - велика відповідальність. Це можливість кожній дитині відчути себе частиною своєї країни.

(Член виборчої комісії)

Мета проекту: допомогти дітям і молоді, які не досягли 18 років і не мають права виборчого голосу, зрозуміти сутність основного механізму демократії – виборів – через імітацію виборів і процесу голосування, навчаючи їх розрізняти відмінності в партійних і передвиборчих програмах, уважно оцінювати обіцянки політиків і на практиці побачити робочу виборчих дільниць.

17 жовтня 2015 року була проведена імітаційна гра 

«Місцеві вибори- 2015: Я голосую за мера!».


Саме в цей день всі діти та молодь у Києві, Запоріжжі та Ірпені змогли взяти участь у голосуванні за кандидатуру мера.

Всі, кому М18, змогли прийти в заклади освіти, що виявили бажання в цей день стати «виборчими дільницями  - отримати «виборчий бюлетень», який максимально повторює реальний бюлетень, і проголосувати за свого мера.

 

Виборча дільниця – гімназія «Потенціал» гостинно відчинила

 всім бажаючим свої двері!

 

Першим виборцем став син командира кіборгів з позивним «Арес»

 - Скиба Дмитро.